Pozvánka na studentskou konferenci v Olomouci

Studenti Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci zvou své kolegy - studenty antropologie - z ostatních fakult na Studentskou konferenci, kterou pořádají na katedře sociologie, andragogiky a kulturní antropologie.

• Konference je věnována oborům sociologie, andragogiky a kulturní antropologie. Vizí prganizátorů je propojit katedry těchto oborů po České republice. Prezentovány budou práce, kterými se studenti zabývají během studia svých oborů. Práce diplomové a libovolné studentské práce.

• Studentská konference se bude konat 5. 4. 2017 v budově FF UPOL, na třídě Svobody 26, Olomouc

• Přihlásit se mohou studenti se svou dokončenou či rozpracovanou prací

• Počet účastníků z jednotlivých kateder 2 – 3 studenti

• Délka jednoho příspěvku nesmí překročit 15 min., po prezentaci příspěvku bude následovat 5 minutová diskuze

• V případě většího zájmu bude konference dvoudenní

• Účastníci mohou využít možnosti přespání na kolejích Univerzity Palackého

Odkaz na facebookové stránky akce, kde budou průběžně zveřejňovány bližší informace a aktuality.

Pokud máte o akci zájem, vyplňte krátký registrační dotazník.

úřední hodiny: