Nabídka práce: administrativní pracovník studijního oddělení

Na studijním oddělení FHS UK stále hledáme spolupracovnici nebo spolupracovníka na administrativní pozici na plný úvazek se zaměřením na správu SIS. Čerstvě dostudovaný bakalářský a magisterský obor na FHS UK (i před dokončením) výhodou. Požadujeme zájem o fakultu, ochotu a otevřenost k týmové práci a zvládání stresu, vytrvalost, počítačovou gramotnost a připravenost učit se ovládání databáze na vyšší než prosté uživatelské úrovni.

Nabízíme

• práci v přátelském kolektivu

• 5 týdnů dovolené

• možnost přizpůsobení pracovní doby

• příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

• podpora dalšího odborného vzdělávání

• stravenky

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ a motivační dopis na adresu , a to nejpozději do pátku 24. 3. 2017.

úřední hodiny: pondělí a středa 14:00 - 16:00 (v době fakultních prázdnin jsou úřední hodiny individuálně dle e-mailové dohody)